افتتاح دفتر کلینیک صنعت بسیج مهندسین مرکز کسب و کار کرمان توسط معاون صنایع کوچک، سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی کرمان مقیمی گفت: جای خوشحالی دارد که بسیج به کمک صنعت کشور آمده است و ما در شرکت شهرک های صنعتی این آمادگی را داریم هرگونه همکاری لازم را انجام دهیم.

وی افزود: اکنون ما در یک جنگ تجاری مستقیم که بواسطه تحریم های نا جوانمردانه  آمریکا برای ما ایجاد شده است لازم است بیش از پیش هوای یکدیگر را داشته باشیم و با یک استراتژی دقیق مناسب به جنگ دشمن برویم، ولی متاسفانه گاهی شاهد آن هستیم که گروهی در داخل کشور بذرنا امیدی در دل ها می کارند و این مایه تاسف است.

وی گفت: اکنون در این شرایط بحرانی که صنعتگران ما بیش از پیش نیازمند حمایت تمامی دستگاه ها در حوزه های مختلف  هستند و این محقق نمی شود مگر با روحیه جهادی ، خوشبختانه با حضور بسیج در این عرصه و این موضوع که کم نیستند بسیجیان  در کشور و مزیت آنکه بسیجیان در تمامی دستگاه دولتی و غیره حضور دارند از این پتانسیل در جهت هم افزایی خصوصا به منظور حمایت از صنعت و تولیدکننده در کنار یکدیگر متحد شوند.

زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: جا دارد در اینجا نیز از تلاش های مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کرمان آقای غفاری تقدر و تشکر کنیم که که از مدیران توانمد استان هستند و در ادمه لازم است به مدیران دستگاه های دولتی گوشزد کنم که تولید به خودی خود کار سخت و طاقت فرسا است و واحد صنعتی تحمل حملاتی از سوی دستگاه های چون امور مالیاتی و تامین اجتماعی را ندارد.

وی افزود: اکنون کشور نیازمند یک حرکت جهادی است خوشبختانه هرجا نامی از جهاد و سازندگی باشد بسیج در آنجا حضور دارد و امید وارم برکات بسیج در این حوزه بتواند کمک های مناسبی را در این حوزه فراهم آورد.

اخبار و رویدادها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-A+A
EnglishPersian