مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کرمان از برگزاری جشن به مناسبت ایام تولد حضرت فاطمه زهرا(ع) و حضرت علی(ع) ویژه کارکنان شرکت شهرک های صنعتی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی کرمان مجید غفاری گفت: امروزه در این حجمه ی فرهنگی که از سوی رسانه های خارجی صورت میگیرد و اولویت آنها از هم پاشاندن خانواده در جامعه ایرانی است زیرا آنها به خوبی این موضوع را درک کردند خانواده پایه و اساس همه چیز در جامعه ما است.
وی افزود: امروز در این حجمه های عظیم تبلیغاتی و رسانه ای ممکن است دچار گیجی و گم کردن راه شده باشیم و این نیاز که نور یا نقشه راهی ضروری تر از همیشه احساس می شود به عقیده من حضرت علی و زهرا (ع) الگو بسیار مناسبی برای هر زن و مردی در سیاست ، کار ، خانه داری، پرورش فرزند و همه ی حوزه های دیگر هستند.
غفاری گفت: در حکومت داری ، کار یا کارمندی ، اخلاق نهج البلاغه مرور کنید همه چیز در چارچوب درستی و نیکی است در امور همسر داری فرزند پروری و آزادگی سیره حضرت زهرا(ع) را مرور کنید جدا از اینکه ما جامعه اسلامی هستیم پیمودن مسیر زندگی بر اساس این نقشه راه به جایی جز سعادتمندی نمی رسد.

وی گفت: امروز خوشحالم که توانستیم شادی را به مجموع شرکت بیافزاییم و باعث افتخار بود که در این مراسم از بازنشستگان و جانبازان هرچند کوچک قدر دانی صورت پذیرد و همچنین تشکر ویژه دارم از فعالین جشنواره شهید رجایی که تلاش بسیاری انجام دادند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *