به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان مجید غفاری در دیدار با استاندار کرمان که به مناسبت فرا رسیدن سال روز ملی صنایع کوچک انجام گرفت ، گزارش کوتاهی از عملکرد ۴ ساله شرکت شهرک های صنعتی را در دولت تدبیر و امید ارائه نمود.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان گفت : در پایان سال ۹۲ که شرکت دچار تغییر و تحولات مدیریتی شد ،در رتبه ۳۰ کشور قرار داشتیم که توانستیم این رتبه را به رتبه ۸ ارتقا دهیم.
وی ادامه داد : این اتفاق میسر نمی شد مگر با تلاش های شبانه روزی همکاران ما در شرکت شهرک ها که زحمات بسیاری را متحمل شدند.
مجید غفاری در ادامه با ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت در دولت تدبیر و امید پرداخت و وضعیت زیر ساخت شهرک ها را در حوزه های مختلف خوب ارزیابی کرد.
وی افزود: به عنوان مدیر عامل شرکت آرزو داشتم که در استان شهرک و نواحی صنعتی تحت عنوان مناطق کمتر توسعه یافته به لحاظ زیر ساخت ها و خدمات نداشته باشیم که به لطف خدا اکنون شرایط در اکثر شهرک های و نواحی صنعتی استان به هم نزدیک شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گفت : اکنون منطقه پایلوت اقتصاد مقاومتی قلعه گنج به لحاظ زیر ساخت ها با سایر نواحی همچون نواحی نزدیک مرکز رقابت می کند که امیدوارم ارتقا پیدا کند.
استاندار کرمان نیز در این جلسه ضمن تبریک روز صنایع کوچک گفت: اقدامات خوبی در این حوزه صورت گرفته است و امیدواریم که صنایع از ظرفیت های این حوزه بیش از پیش بهرمند شوند.
وی گفت : اکنون صنایع استان به مراتب از شرایط بسیار بهتری نسبت به دولت های قبل برخوردارند و تمامی نمودارهای موجود گواه این موضوع است هر چند که هنوز مشکلاتی وجود دارد که امیدواریم با تلاش همگان برطرف گردند.
در پایان رزم حسینی استاندار کرمان از تلاش های مجید غفاری ومجموعه شرکت شهرک های صنعتی استان قدردانی کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *