معاون صنایع کوچک سازمان شهرک‌های صنعتی ایران در «آگروفود ۲۰۲۳»:
پاویون کرمان نماد توانمندی‌های صنعت غذایی استان

🔺طهمورث لاهوتی اشکوری گفت: حضور جمعی واحد‌های تولیدی صنایع غذایی استان کرمان در نمایشگاه آگروفود هم نماد خوبی از توانمندی‌های صنعت غذای استان است و هم فرصت تعاملات تجاری را برای تمام اعضای حاضر فراهم می‌کند.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی کرمان ،طهمورث لاهوتی اشکوری، معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در حاشیه بازدید از سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی «آگروفود ۲۰۲۳» با اشاره به استقبال خوب تولیدکنندگان و بازدیدکنندگان از این نمایشگاه گفت: با توجه به این استقبال به نظر می‌رسد نمایشگاه آگروفود برای تمامی شرکت‌کنندگان منافع خوبی را داشته باشد.
🔺لاهوتی اشکوری ادامه داد: این نمایشگاه هم برای شرکت‌های خرد و کوچک و متوسط و هم برای تمام اعضای خوشه‌های کسب و کار کشور که می‌توانند در حوزه صنعت غذا فعالیت داشته باشند، فرصت مناسبی به شمار می‌رود.
🔺او افزود: یکی از مهمترین برنامه‌های ما در سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران مباحث مربوط به توسعه بازار و توانمندسازی بنگاه‌های حاضر در شهرک‌های صنعتی و ذی‌نفعان خوشه‌های کسب و کار است.
🔺معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: در نمایشگاه «آگروفود ۲۰۲۳» شاهد این بودیم که انجمن تخصصی همگن صنایع غذایی استان کرمان به صورت تجمعی از واحد‌ها و ذی‌نفعان صنعت غذای استان حمایت کرده است.

🔺طهمورث ادامه داد: حضور جمعی این واحد‌های تولیدی می‌تواند هم نماد خوبی از توانمندی‌های صنعت غذای استان باشد و هم فرصت تعاملات تجاری را برای تمام اعضای حاضر فراهم کند. امیدواریم نتایج خوبی هم از حضورشان در این نمایشگاه حاصل شود.
🔺سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته-ایران «آگروفود ۲۰۲۳» در تهران در حال برگزاری است. از استان کرمان ١٣ واحد در پاویون انجمن تخصصی صنایع همگن غذایی استان حضور دارند.

روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی کرمان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *