با حضور استاندار ،مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کرمان ،فرماندار ،جمعی از مسئولین و نماینده مردم شهرستان سیرجان مراسم کلنگ زنی فاز صنفی ،کارگاهی شهرک صنعتی سیرجان ۲ در زمینی به مساحت ۲۴۰ هکتار برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی کرمان ، در ابتدا استاندار کرمان با تقدیر از مجریان طرح که باعث انتقال مشاغل مزاحم به خارج از شهر می شوند،گفت:اجرای این پروژه از ترافیک شهری نیز می کاهد و در عین حال سبب آسایش شهروندان و رفاه حال مردم می گردد. وی تاکید کرد: این پروژه می تواند به عنوان یک الگو در همه شهرهای استان اجرا و مردم از مزیت آن بهره مند شوند.

شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان وبردسیر ضمن قدردانی از مدیریت شرکت شهرکهای صنعتی کرمان به جهت پیگیری های مکرر در احداث شهرک صنفی بیان کرد: باتوجه به راه اندازی زون صنفی در شهرک صنعتی سیرجان ،شهرداری و سایر دستگاه های مرتبط برای رونق آن باید تلاش کنند.

درادامه مجید غفاری مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کرمان گفت :این شرکت آمادگی همکاری لازم جهت اجرای زیرساخت های لازم رادارد و طراحی در ۴فاز جهت استقرار ۲۵۰۰ واحد صنفی انجام شده است .

غفاری ضمن اشاره به  طراحی اراضی شهرک در قالب قطعات کوچک صنفی در سال گذشته افزود: شهرک صنفی سیرجان بزرگترین شهرک در نوع خود در کشور می باشد. وی تصریح کرد : این شرکت آماده واگذاری زمین به صنوف مختلف شهری اعم از واحدهای خدماتی و تولیدی در شهرک صنعتی سیرجان ۲ می باشد .

وی ادامه داد : شهرک صنعتی سیرجان ۲ با مساحت ۸/۷۱۴هکتار نزدیک به  راه آهن وفرودگاه شهرستان واقع شده است و جهت سرمایه گذاری صنعتی از موقعیت مناسبی برخوردار است .

 

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *