تفاهم نامه همکاری شرکت شهرکهای صنعتی کرمان وبسیج مهندسین

 

تفاهم نامه همکاری شرکت شهرکهای صنعتی کرمان وبسیج مهندسین در حمایت از واحدهای تولیدی منعقد شد 

 

در جلسه ای با حضور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی و اعضای شورای مرکزی بسیج مهندسین کرمان جزییات تفاهم نامه همکاری دو مجموعه در راستای حمایت از صنایع مستقر در شهرکها ونواحی صنعتی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی کرمان  در این جلسه مجید غفاری مدیرعامل این شرکت ضمن اشاره به تغییر رویکرد سازمان متبوع به سمت حمایت از صنایع کوچک  ومتوسط گفت :این حمایت ها از سال ۸۴ وبا ارائه راهکارهای اجرایی به استان ها ابلاغ شد و درحال حاضر نیز در دستور کار قراردارد.

وی در ادامه بیان کرد : این شرکت حمایت از صنایع کوچک را با ارائه تسهیلات در قالب کمک های فنی و اعتباری ،تسهیلات نوسازی وبازسازی ،آموزش کارکنان ،حضور در نمایشگاهها و تورهای صنعتی، احداث مرکز خدمات فناوری و کسب و کارشهرک کرمان ۲ و را ه اندازی فن بازار منطقه ای دنبال کرده است .

غفاری اظهارداشت: در راستای اجرایی شدن فرمایشات مقام معظم رهبری در حمایت از صنعت وتولید ،جلساتی با حضور معاونین سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران و رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جهت عارضه یابی و کمک به واحدهای تولیدی برگزار شده است .

در ادامه جلسه  احمد رجاییان رئیس مجمع بسیج مهندسین کرمان گفت: طبق تاکیدات مقام معظم رهبری در شرایط بحران اقتصادی کمک به رفع موانع تولید یک دیدگاه تکلیفی است.

وی افزود:در همین راستا بسیج مهندسین کرمان با سایر مبادی اقتصادی استان جلسات و برنامه ها را دنبال می نماید .

رجاییان ضمن اشاره به فرهنگ سازی در این زمینه تاکید کرد: بسیج مهندسین با رویکرد رفع مشکلات وارد مباحث صنعتی شده است و در نظر دارد در جهت کمک به واحدهای تولیدی فعال و غیرفعال  قدم بردارد .

در ادامه جلسه اعضای شورای مرکزی بسیج کرمان به اظهار نظرو ارائه پیشنهاد  در خصوص راهکارهای حمایتی از واحدهای تولیدی پرداختند و مقرر شد جزییات فاز اجرایی مورد بررسی قرار گیرد .

اخبار و رویدادها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-A+A
EnglishPersian