نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با حضور در میان مدیران و معاونین شرکت شهرک های صنعتی بر ضرورت داشتن پیوست فرهنگی برای طرح های صنعتی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی، مجید غفاری در طی برگزاری جلسه با امام جمعه کرمان گفت: با توجه به آخرین جلسه ای که در خدمت حضرتعالی رسیدیم و تاکید شما بر این بود رسیدگی سریع و رضایت ارباب رجوع در اولویت کار این شرکت قرار گیرد لذا میز خدمت حضوری جهت راهنمایی و پیگیری امور ارباب رجوع در نظر گرفته شد که در ادامه با شایع شدن ویروس کرونا، میز خدمت الکترونیکی راه اندازی گردید و اکنون تمامی خدمات شرکت بصورت غیرحضوری ارایه شده و در دسترس می باشد.

وی افزود: یکی از مزایای خدمات الکترونیک، ایجاد سیستم شفافیت می باشد که نقشه، زمین های آزاد و تمامی خدمات بصورت کامل و شفاف در دسترس عموم قرار داشته و قابل استفاده می باشد.

در ادامه حجت الاسلام علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان گفت: یکی از موضوعاتی که متاسفانه نه تنها در کرمان بلکه در کشور نیز وجود دارد این است که واحدهای صنعتی ما بنا به مشکلاتی که دارند با تمام ظرفیت خود کار نمی کنند و گاهی حتی منجر به تعطیلی آنها می شوند.

امام جمعه کرمان افزود: متاسفانه در جایی میبینم سودجویان زمین های موجود در شهرک های صنعتی را نگه میدارند تا سودجویی هایی بواسطه آن انجام دهند که انشاالله با پیگیری های شرکت شهرک های صنعتی برطرف شود وی تصریح کرد: در برخی موارد می بینیم کارشکنی هایی صورت می گیرد که سرمایه گذار را فراری می دهد.

حجت الاسلام علیدادی بیان کرد: ما اکنون در یک جنگ اقتصادی توامان با انتشار ویروس کرونا هستیم و نیازمند مدیرانی جهادی هستیم که بی وقفه تلاش کنند تا مشکلات برطرف شده و راه هموار شود و کمک کنند چرخه اقتصادی کشور که یکی از آنها همین صنایع کوچک و متوسط است بچرخد.

وی افزود: خوشبختانه در شرکت شهرک های صنعتی کرمان مجموعه ای از مدیران جوان، تحصیل کرده، متخصص و خوشفکر جمع شده اند و حتما اگر رویکرد فرهنگ جهادی را هم مدنظر قرار گیرند با رشد چندین برابری روبرو خواهیم شد و انشاالله تمام تلاش های شما در درگاه خداوند اجر خواهد داده شد.

در ادامه حجت الاسلام عسکری مسئول واحد فرهنگی و امام جماعت شرکت گفت: یکی از مهمترین سیاست های شرکت، برنامه ریزی مناسب و مدون در تمام امور می باشد که در همین راستا بهترین نقطه شرکت با طراحی مناسب و کاربردی به نماز خانه اختصاص یافت و مزین به نام شهید کیانی گردید که افتتاح آن نیز با حضور پدر و مادر خانواده شهید صورت گرفت.

وی افزود: از سایر اقدامات انجام شده تجهیز نمازخانه های شهرک های صنعتی با حداقل ملزومات بوده و با توجه به شیوع بیماری کرونا طرح “ماه در خانه” که همان حضور در خانه ۵۰ خانواده از کارکنان شرکت به منظور دسترسی به به امورات و نیازهای فرهنگی به انجام رسید. وی ادامه داد: از دیگر اقدامات انجام شده برگزاری زیارت عاشورا به صورت هفتگی هر پنجشنبه در فضای باز شرکت با حضور فراگیر کارکنان می باشد، حضور در منزل خانواده شهدا، نصب پوستر و بنر مناسبت های فرهنگی، کتاب فرهنگی جهت حمایت از خرید کالای ایرانی از سایر اقداماتی است که در واحد امور فرهنگی معاونت پشتیبانی به ثمر رسیده که این موضوع با مساعدت مدیر عامل محترم و همکاری معاونت پشتیبانی شرکت میسر گردید.

لازم به ذکر است نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در پایان جلسه از مجموعه شرکت بازدید و با کارکنان دیدار و گفتگو کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *