سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در راستای رعایت و احترام به حقوق شهروندان میهن اسلامی و در جهت توسعه ی دولت الکترونیک اقدام به الکترونیکی نمودن وظایف و فعالیتهای خود براساس نظر سنجی و مشارکت مردمی نموده است این مهم در سامانه های تخصصی نمود پیدا کرده است. سازمان با احترام به نظرات نخبگان و آحاد مردم جهت شفاف سازی و مرتفع ساختن نیازهای آنان از نظرات آنها در این جهت استفاده خواهد کرد. شهروندان ، نخبگان و کلیه ی ذینفعان می توانند نظرات و پیشنهاد های خود را در مورد خدمات ارائه شده، روشهای اجرایی و دستورالعمل ها اعلام نمایند. این نظرات و پیشنهادات بررسی شده و نسبت به اعمال تغییرات، تجدید نظر و اصلاحات مورد نظر، اقدامات لازم انجام خواهد شد.

بر این اساس در سایت سازمان بخش تماس با سازمان جهت دریافت کلیه نظرات با آدرس زیر در دسترس همگان می باشد.

در سایت شرکت های استانی نیز منوی تماس با شرکت استانی پذیرای نظرات و پیشنهادات مراجعه کنندگان به سایت می باشد.

در دو بخش فوق اطلاعات تماس کامل سازمان یا شرکت استانی درج گردیده و امکان ارسال ایمیل به پست الکترونیک ذکر شده نیز میسر می باشد.

در منوی میز خدمت الکترونیکی امکان ورود به سامانه های مختلف سازمان و شرکت های استانی بوجود آمده و با کلیک بر روی هر سامانه هدایت به سامانه انجام می شود.

درگاه خدمات الکترونیک سازمان و شرکت های استانی نیز با آدرس eservice.isipo.ir جهت ثبت درخواست و ارائه کلیه خدمات مصوب سازمان و شرکت های تابعه می باشد.

خدمات مصوب شناسه دار سازمان نیز در منوی خدمات لیست خدمات و فرآیندها قابل رویت می باشد.

در صفحه میز خدمت الکترونیکی امکان دسترسی به انجمن گفتگو و تبادل نظرات نیز وجود دارد که با مراجعه به انجمن های زیر مجموعه مشارکت الکترونیکی امکان ارائه نظرات و پیشنهادات در رابطه با قوانین و مقررات و بهبود ارائه خدمات برای عموم مراجعه کنندگان فراهم گردیده است.

سامانه اعلام مشکلات سرمایه گذاران، کارآفرینان و صنعتگران نیز پذیرای نظرات این عزیزان می باشد.

سامانه پاسخگویی به شکایات نیز امکان ارسال شکایات برای برای مخاطبین فراهم نموده است.