انعقاد تفاهم نامه همکاری کاهش بار بین شرکت شهرکهای صنعتی وشرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان

تفاهم نامه همکاری کاهش بار با هدف تامین برق پایدار در پیک بار تابستان ، بین شرکت توزیع نیروی برق شمال استان و شرکت شهرکهای صنعتی کرمان منعد شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی کرمان ، مجید غفاری مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی عنوان کرد در این تفاهم از کارگاه ها و صنایع درخواست می گردد تا نسبت به کاهش ۵۰ تا ۹۰ درصدی بار مصرفی خود را در ساعات ۱۳ الی ۱۸ در بازه زمانی ۸ خردادماه تا ۱۵ شهریور ماه اقدام نمایند .

وی ساعات کار صنایع تک شیفت را از ساعت ۶ الی ۱۳ و همچنین جابجایی روز های تعطیل جمعه را به یک روز میانی هفته از دیگر مفاد این تفاهم نامه بر شمرد .

سلیمانی ساردو مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان در حاشیه عقد این تفاهم نامه عنوان کرد: این تفاهم نامه در راستای تامین برق پایداردر ایام گرم سال در صورت عدم کمبود تولید در شبکه ، پایش و مانیتورینگ بار لحظه ای شهرک های صنعتی و اطلاع رسانی به مدیریت شهرک های صنعتی از تعهدات شرکت توزیع برق شمال می باشد

ایشان خاطر نشان کرد : شرکت توزیع برق شمال استان کرمان مطابق ضوابط اجرایی برنامه پاسخگویی بار، به مشترکین درون شهرک های صنعتی برای کاهش بار ۵ ساعت پاداش همکاری پرداخت خواهد نمود  

اخبار و رویدادها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-A+A
EnglishPersian