برگزاری همایش یاریگران صنعت با محوریت پیشگیری از اعتیاد در کرمان

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمان ، همایش یاریگران صنعت با موضوع پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر در سالن کسب و کار شهرک صنعتی شماره ۲ کرمان با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان ،معاون توانبخشی بهزیستی استان کرمان و مدیران و کارگران واحدهای کارگری شهر کرمان برگزار شد.
مجتبی مصباح در این همایش با اشاره به تهاجم گسترده فرهنگی دشمنان اسلام بر علیه مردم ولایت مدار ایران اسلامی گفت :اعتیاد امروزه به عنوان یک ابزار در اختیار افرادی است که می خواهند ریشه ی جوانان و سرپرستان خانواده و در نهایت بنیان خانواده ها را از بین ببرند ،آسیبی که مصرف مواد مخدر بویژه مواد مخدر صنعتی به ساختار جامعه وارد می کند بسیار جدی است و جامعه باید با تأسی به آموزه های دینی بویژه آیات قرآن کریم که مردم را به فکر کردن توصیه می کند ، به عواقب مصرف مواد مخدر بیندیشند . وی با اشاره به اهمیت کارهای فرهنگی در مقوله آموزش به خانواده ها در رابطه با پیشگیری از مصرف مواد مخدر گفت : خوشبختانه کارهای فرهنگی بسیار مؤثری در زمینه مبارزه با مواد مخدر در استان کرمان صورت گرفته است .
در این همایش تخصصی که با حضور جمعی از مدیران واحدهای تولیدی و کارگران برگزار شد ؛ متخصصان روانشناسی در خصوص پیشگیری از مصرف مواد مخدر مطالب آموزشی ارائه دادند.
روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی کرمان

اخبار و رویدادها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-A+A
EnglishPersian