مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی از حضور کنسرسیوم صادراتی فرش کرمان و راور از نمایشگاه فرهنگ و هنر کره جنوبی با حمایت شرکت شهرک های صنعتی کرمان خبرداد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان مجید غفاری گفت: این نمایشگاه که با رویکرد تبلیغاتی برپا شده بود با استقبال دولتمردان کره جنوبی، سفیر دیپلماسی کره جنوبی و مردم روبرو گردید. با حضور نماینده کنسرسیوم در این نمایشگاه موفق شدند مذاکره ای با تجار ایرانی و کره ای خصوصا طراحان دکوراسیون داشته باشند.
وی افزود: این نمایشگاه که از سطح بالایی نیز برخوردار بوده است که در این نمایشگاه طی رایزنی هایی که توسط معاونت صنایع دستی و سفیر ایران در کره جنوبی صورت گرفت پیشنهاد شد یک مرکز فروشگاهی و یا نمایشگاه دایمی به منظور معرفی صنایع دستی ایران در این کشور راه اندازی شود که سفیران دوطرف ایرانی و کره ای قول حمایت و همکاری داداند.
غفاری درادامه با اشاره به بررسی های صورت گرفته توسط کنسرسیوم گفت:بازار خوبی در کره جنوبی وجود دارد که میتوان از آن بهره برد، این نمایشگاه به مدت ۳ روز دایر بوده است و از نمونه فرش ها کرمان و گلیم سیرجان نیز استقبال بسیار خوبی صورت گرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *