توسعه شرکت های مدیریت صادرات و تشکیل کنسرسیوم ها جزو سیاست های حمایتی صنایع کوچک به شمار می آیند
شرکت شهرک های صنعتی کرمان از شرکت های مدیریت صادرات و تشکیل کنسرسیو م های صادراتی  حمایت می کند
همزمان با برگزاری نمایشگاه هفته دولت  در استان کرمان ،شرکت شهرک های صنعتی فعالیت های انجام شده در سطح شهرک ها ونواحی صنعتی استان را به نمایش عموم گذاشت .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی کرمان مجید غفاری مدیرعامل این شرکت به مناسبت هفته دولت ضمن اشاره به پروژه های آماده بهره برداری گفت : از ۶ پروژه عمرانی  قابل بهره برداری در سطح شهرک ها ونواحی صنعتی استان ،۴پروژه از محل اعتبارات عمرانی و ۲ پروژه باقیمانده از محل اعتبارات ملی وداخلی به اتمام رسیده اند  که مهمترین آن ها پروژه خط انتقال آب ناحیه صنعتی قلعه گنج و تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی کهنوج می باشد .
غفاری در ادامه بیان کرد :  عملیات اجرایی ۴ پروژه عمرانی  دیگر  نیز شامل گازرسانی وآب رسانی به ناحیه صنعتی کوهبنان، زیرسازی معابر فاز توسعه شهرک  صنعتی جیرفت ۲ و روشنایی معابر ناحیه صنعتی کشکوییه  نیز  آغاز شده است .
وی به پروژه های اقتصاد مقاومتی این شرکت اشاره کرد و ادامه داد:  در خصوص توسعه کنسرسیوم صادراتی خوشه کسب و کار خرمای بم ، توسعه شرکت مدیریت صادرات، آموزش مدیران، کارکنان و مشاوران صنایع کوچک  وکمک به راه اندازی و به ظرفیت رسانی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط فعالیت های خوبی انجام شده است .

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کرمان  توسعه کنسرسیوم ها وشرکت های مدیریت صادرات را از جمله برنامه های حمایتی صنایع کوچک ومتوسط دانست و اظهارداشت : این فعالیت ها همراه با توسعه خوشه های کسب وکار در مناطق مختلف  و با هدف شناسایی بازارهای جدید و  افزایش صادرات و توسعه صادرات تولیدات واحدهای صنعتی دنبال می شود .
وی درادامه اضافه کرد : با توجه به سیاست های سازمان متبوع  از شرکت های مدیریت صادرات و شکل گیری کنسرسیوم های صادراتی زیر نظر خوشه های کسب وکار با همکاری انجمن های فراگیر حمایت می کنیم .
در حاشیه برگزاری این نمایشگاه ،استاندار  وسایر مدیران استان از غرفه این شرکت بازدید کردند ودرجریان کارهای انجام شده قرار گرفتند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *