معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ضمن تاکید برتامین زیر ساختهای لازم ، جهت حمایت از سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال مولد خبرداد: کاهش 50 درصدی حق انتفاع از تاسیسات، در دو ناحیه صنعتی قلعه گنج ومنوجان کرمان، در سال 96

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان علی یزدانی گفت:

توفیقی بود در سالی که مزین به نام سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل است از شهرستان قلعه گنج در استان کرمان که شهرستان پایلوت اقتصاد مقاومتی هم می باشد دیدن کنیم .
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرک های صنعتی ایران ادامه داد:قلعه گنج منطقه بسیار محرومی است که به طبع این سیاست ها ، تحول عظیم اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و زیرساخت ها در آن شکل میگیرد.
وی در ادامه افزود : ناحیه صنعتی این شهرستان وسعت ۵۰ هکتاری دارد و دراین ناحیه ۱۰ واحد صنعتی دارای قرارداد و ۳ واحد به بهره برداری کامل رسیده با بیش از ۱۰۰ نفر اشتغال مستقیم و سرمایه ای بالغ بر ۹ میلیار تومان ایجاد شده است .
وی بیان کرد : از جمله اقدامات سال ۹۶ تکمیل کلیه زیرساخت ها جهت جذب و جلب سرمایه گذار خواهد بود که از جمله آن در بحث معابر و مرکز مخابرات، آسفالت، روشنایی و سایر زیرساخت های دیگری که به تناسب استقرار واحدها همچون تصفیه خانه فاضلاب و … بصورت بسیار فعال انجام خواهد شد.
یزدانی سیاست های اقتصاد مقاومتی را نحات دهنده کشور دانست ودر ادامه گفت : برای سرمایه گذاری در این ناحیه درسال آینده نه تنها هیچ گونه افزایش قیمتی نخواهیم داشت بلکه در راستای بیانات مقام معظم رهبری و دستورات ریاست محترم جمهوری و تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان با هدایت و راهبری استاندار محترم و فرمانداران و خصوصا فرماندار شهرستان قلعه گنج، همکاری و همراهی دستگاه های عضو این ستاد و بنیاد مستضعفان با توسعه سرمایه گذاری و اشتغال روبرو باشیم.
وی اضافه کرد : ما در چارچوب این سیاست ها به منظور تشویق سرمایه گذاران و همسو با توسعه منطقه، واگذاری حق بهره برداری اراضی این ناحیه با ۵۰درصد تخفیف و حداقل پیش پرداخت همراه با حداکثر اقساط( ۴۸ماهه) صورت می پذیرد.

اخبار و رویدادها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-A+A
EnglishPersian