شرکت شهرکهای صنعتی کرمان در نظر دارد پروژه آماده سازی بخشی از راه دسترسی شهرک صنعتی شماره۱ کرمان با برآورد اولیه حدود ۳۱۶۳ میلیون ریال، از محل اعتبارات عمرانی را از طریق برگزاری مناقصه عمومی، بر اساس آیین نامه برگزاری مناقصات به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید. لذا بدینوسیله از عموم متقاضیان که در این زمینه فعالیت داشته اند دعوت می شود در صورت تمایل جهت دریافت اسناد مناقصه ضمن واریز مبلغ ۲۰۰۰۰۰ ریال به شماره حساب ۲۸۱۱۹۵۲۵۶۷۳۸۰۱۱ نزد بانک توسعه تعاون از تاریخ ۲۵/۱۱/۹۴ لغایت تاریخ ۰۲/۱۲/۹۴ به امور پیمان و رسیدگی این شرکت واقع در کرمان، بلوار شهید عباسپور (بلوار پارادیس)، میدان عاشورا مراجعه نمایند.
سپرده شرکت در مناقصه : مبلغ تضمین شرکت در مناقصه ۱۵۹۰۰۰۰۰۰ ( یکصد و پنجاه و نه میلیون ) ریال می باشد.
مهلت ومحل تحویل پیشنهادات: حداکثر تا ساعت دوازده ظهر روز شنبه مورخ ۱۵/۱۲/۹۴ به دبیرخانه شرکت شهرکهای صنعتی کرمان تحویل داده شود.
جلسه بازگشایی پیشنهادات واصله راس ساعت ۹ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۶/۱۲/۹۴ برگزار می گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت اینترنتی شرکت www.iec.kr.ir و یا پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس http://iets.mporg.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۱۲۷۲۰۱۲ تماس حاصل فرمایید. در ضمن کلیه متقاضیان موظفند همزمان با اعلام آمادگی نسبت به ثبت نام در سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات اقدام نمایند.

شرکت شهرکهای صنعتی کرمان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *