شرکت شهرکهای صنعتی کرمان در نظر دارد پروژه تهیه کلیه مصالح و آماده سازی بخشی از خیابانهای ناحیه صنعتی قلعه گنج با برآورد اولیه حدود ۴۲۸۴ میلیون ریال، از محل اعتبارات عمرانی را از طریق برگزاری مناقصه عمومی دو مرحله ای، بر اساس آیین نامه برگزاری مناقصات به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید. لذا بدینوسیله از عموم متقاضیان که در این زمینه فعالیت داشته اند دعوت می شود در صورت تمایل جهت دریافت اسناد مناقصه ضمن واریز مبلغ ۲۰۰۰۰۰ ریال به شماره حساب ۲۸۰۰۹۵۴۵۶۷۳۸۰۴۱ نزد بانک توسعه تعاون از تاریخ ۳۱/۰۱/۹۶ لغایت تاریخ ۰۷/۰۲/۹۶ به امور پیمان و رسیدگی این شرکت واقع در کرمان، بلوار شهید عباسپور (بلوار پارادیس)، میدان عاشورا مراجعه نمایند.
سپرده شرکت در مناقصه : مبلغ تضمین شرکت در مناقصه ۲۱۵۰۰۰۰۰۰ ( دویست و پانزده میلیون ) ریال می باشد.
مهلت ومحل تحویل پیشنهادات: حداکثر تا ساعت دوازده ظهر روز یکشنبه مورخ ۱۷/۰۲/۹۶ به دبیرخانه شرکت شهرکهای صنعتی کرمان تحویل داده شود.
جلسه بازگشایی پیشنهادات واصله راس ساعت ۹ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۸/۰۲/۹۶ برگزار می گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت اینترنتی شرکت www.iec.kr.ir و یا پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس http://iets.mporg.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۱۲۷۲۰۱۲ تماس حاصل فرمایید. در ضمن کلیه متقاضیان موظفند همزمان با اعلام آمادگی نسبت به ثبت نام در سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات اقدام نمایند.

روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی کرمان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *