شرکت شهرکهای صنعتی کرمان در نظر دارد انجام کلیه امورمربوط به تنظیف، انتظامات، نگهبانی، تاسیسات و حفظ امنیت در ساختمان مرکز خدمات فناوری کسب و کار در شهرک صنعتی شماره۲ کرمان را از طریق برگزاری مناقصه عمومی, به صورت حجمی به شرکت واجد شرایط واگذار نماید. لذا بدینوسیله از عموم شرکت های دارای گواهی صلاحیت از اداره کار و امور اجتماعی که در این زمینه فعالیت داشته اند دعوت می شود در صورت تمایل جهت دریافت اسناد مناقصه ضمن واریز مبلغ ۲۰۰۰۰۰ ریال به شماره حساب ۲۸۰۰۱۱۱۵۶۷۳۸۰۱۳ نزد بانک توسعه تعاون از تاریخ ۰۸/۰۴/۹۵ لغایت تاریخ ۱۵/۰۴/۹۵ به امور پیمان و رسیدگی این شرکت واقع در کرمان، بلوار شهید عباسپور (بلوار پارادیس)، میدان عاشورا مراجعه نمایند.
مبلغ سپرده شرکت در مناقصه : مبلغ تضمین شرکت در مناقصه ۴۵۱۰۰۰۰۰ ( چهل و پنج میلیون و یکصد هزار ) ریال می باشد.
مهلت ومحل تحویل پیشنهادات: حداکثر تا ساعت دوازده ظهر روز شنبه مورخ ۲۶/۰۴/۹۵ به دبیرخانه شرکت شهرکهای صنعتی کرمان تحویل داده شود.
جلسه بازگشایی پیشنهادات واصله راس ساعت ۹ صبح روز یکشنبه مورخ ۲۷/۰۴/۹۵ برگزار می گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت اینترنتی شرکت www.iec.kr.ir و یا پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس http://iets.mporg.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۳۸۶۴۵۰-۰۳۴ تماس حاصل فرمایید. در ضمن کلیه متقاضیان موظفند همزمان با اعلام آمادگی نسبت به ثبت نام در سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات اقدام نمایند.

روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی کرمان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *