مدیر تامین مالی و توسعه بازار شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمان از اجرای طرح شناسایی واحدهای صادراتی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مالک شهیدی زندی گفت: «با توجه به اهمیت شناسایی واحد های صادراتی استان مبنی بر شناخت حجم صادرات ، نوع کالای صادراتی و … که جهت برنامه ریزی های آینده مورد نیاز می باشد. اقدام به عقد قرارداد با مشاور نمودیم».
وی با اشاره به برگزاری مناقصه برای واگذاری طرح انجام سرشماری واحدهای صادراتی افزود: «آقای اسماعیلی به عنوان برنده‌ی مناقصه، طی یک قرارداد شش ماهه موظف به جمع‌آوری اطلاعات شد».
شهیدی ادامه داد: «شناسایی واحدهای صادراتی، واحدهای مستعد صادرات، واحدهایی که قبلا صادرات داشتند و الان به هر دلیلی ندارند و همچنین کمک به واحدها برای ورود به فرابورس اهداف اجرای این طرح بوده است».
وی گفت: «مجری این طرح باید شناسایی اولیه در مورد واحدهای صنعتی استان را انجام بدهد و با مراجعه حضوری، پرسشنامه‌های مربوطه را تهیه و به ما ارایه کند».
وی همچنین اظهار کرد: «قبلا واحدهای ما برای تامین مالی خود، فقط وام می‌گرفتند اما با امضای یک تفاهم‌نامه، طرح جدیدی با فرابورس داریم که می‌توانند بعد از ورود به فرابورس، از طریق فروش سهام تامین مالی را انجام دهند».
شهیدی افزود: «تاکنون توانستیم شرکت نیلی صنعت را وارد فرابورس کنیم».

۲ نظرسنجی (تکریم ارباب رجوع)

  • باسلام خسته نباشید ضمن تشکر از زحمات بی وقفه ای شما زحمات کشان توسعه خوشه کسب وکار فرش کرمان وراور من یک تولیدکننده فرش نایین واصفهان بودم والان به رهنمای یکی از دوستان راوری وگرفتن مواداولیه ونقشه های کرمان از ایشان چندوقت است تولید فرش راور را شروع کردم ایمی توانم در توسعه وخوشه ها شرکت کرده ویا از رهنمای های شما بسیار خوشحال می شوم که با کمک شما فرشهای خوبی تولیده کرده وباعث سر سرفرازی فرش کرمان شوم چون در تولید فرش اگر یک یا دوم در تولید هر فرشی نبودم ولی می توانم با جرات می توانم بگویم سوم هستم انشاا… اولین فرش نقشه راور را که پایین اوردم اگه شما اجازه دادید میاورم ببینید نگفته نماند دستم در تولیدبسیارباز است وبافندگان ماهری بسیاردارم باتشکر محسن مصدق ۰۹۹۰۰۵۵۴۶۹۹

  • بسیار عالی ۴ یا۵ ماه است با توسعه خوشه کسب وکار فرش کرمان راور اشنا شدم وباپی گیریها اطلاعات خوبی کسب کردم ممنون از زحمات شما سروران گرامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *