مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی در مصاحبه با روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی کرمان گفت: در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و رونق تولید توسط مقام معظم رهبری و سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ، دفتر نظام مبادلات پیمانکاری فرعی استان کرمان (Ispx) تا کنون توانسته نتایج قابل توجهی را بدست آورد و موفق عمل نماید که مجموعه اقدامات آن باعث رونق واحد های صنعتی خصوصا قطعه سازان در سطح استان و کشور شده است که برنامه ریزی در معاونت صنایع کوچک مبنی بر رشد بیش از پیش در سال جاری است.

غفاری افزود: این دفتر در کمتر از یک سال گذشته توانسته قطعه سازان مختلف خصوصا پیمانکاران در حوزه صنایع معدنی و سیمانی را در کنار هم جمع کند و با برگزاری تورهای صنعتی ، بازدید از نمایشگاههای مرتبط، حضور در نمایشگاههای مرتبط و شرکت در دوره های آموزشی موجب توانمند شدن ذینفعان این نظام گردد.

وی در ادامه گفت: همین گروه تا کنون با برنامه ریزی های صورت گرفته و با یارانه شرکت شهرکها در نمایشگاه تخصصی معدن کرمان غرفه مشترک داشته تا  بتواند ارتباط موثری با صنایع بزرگ معدنی استان و کشور برقرار کنند. در بحث تور های صنعتی نیز از صنایع استان مرکزی، اصفهان، یزد و صنایع بزرگ استان کرمان بازدید کردند که توانستند ارتباط موثری با کارفرماها ایجاد کنند و به میزان زیادی از خروج ارز از کشور جلوگیری شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *